Sedm gólů v síti Horažďovic

Hráči  U14 nastoupili v neděli odpoledne do přípravného utkání proti diviznímu rivalovi z Horažďovic.

,,Vstup do utkání byl z  pohledu našeho velmi dobrý. Drželi jsme míč převážně na našich kopačkách a soupeři ej příliš nepůjčili. Hra se v první půli odehrávala hlavě na naší útočné polovině. Po pěti minutách jsme šli do vedení. Po dalších a pěti jsme již vedli o dvě branky a po dalších pěti bylo skóre již 3:0. Do poločasu jsme se prosadili ještě dvakrát. Soupeř, ač pár slibných příležitostí měl, proměnit je nedokázal.

První branku jsme obdrželi až po změně stran. Po nedůrazu před vlastní brankou jsme inkasovali z dorážky. O chvilku později jsme kapitulovali ještě jednou. Naopak v útoku jsme se ve druhé půli trochu trápili. Opět se vrátila naše slabá produktivita, se kterou jsme se potýkali již během podzimních zápasů. Nakonec se nám povedlo vstřelit ve druhém poločase pouze dva góly. Rozdíl ve skóre měl být ještě vyšší, ale i tak je sedm vstřelených branek a hlavně předvedená hra je slušným základem pro další přípravná utkání," zhodnotili trenéři Robert Harnoch a Karel Mundl

FC Rokycany U14 - FK Horažďovice 7:2 (5:0)

Sestava U14: Žiačik - Půhoný, Jíra, Veselý - Kočí, Král, Harnoch, Vondryska, Bůcha - Tůma, Riedlbauch

Góly Rokycan: 2x Kočí, 2x Riedlbauch, Jíra, Král, Tůma