Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kouče divizních Rokycan potěšila chuť hráčů, zapracovat chce na agresivitě

24.01.2022 | Jana Moulisová

Úspěšně do zimní přípravy na druhou polovinu FORTUNA divize A vstoupili fotbalisté Rokycan, kteří v sobotním okresním derby porazili TJ Sokol Radnice, druhý tým krajského přeboru, jednoznačně 9:0.

Trenéra Milana Dejmka potěšily nejen individuální výkony hráčů jako takové, ale především pak kvalita v zakončení. „Jsem rád, že šance, které jsme si vypracovali, jsme dokázali proměnit, s čímž jsme v minulosti měli opravdu veliké problémy,“ kvitoval zkušený lodivod.

Celkově považuje vítězství 9:0 za zasloužené a odpovídající dění na umělém hřišti. „Bylo vidět, že hráči mají chuť, sílu i rychlost. Na to, že teď dost trénujeme, skoro každý den, únava nebyla příliš znát. Máme sice aktuálně nějaké hráče na marodce, ale soupeř také naskočil nekompletní. Na Radnicích se to ovšem projevilo více. Až na dvě situace jsme je do ničeho nepustili,“ pochvaloval si trenér, jenž v době minulé působil třeba ve Vejprnicích Klatovech či Domažlicích.

Dejmek je navíc velice rád, že tým přes dlouhou přestávku téměř nikdo neopustil. Výjimkou je pouze Petr Ženíšek, který je aktuálně ve třetiligovém Králově Dvoře. „Opačným směrem se k nám i z pracovních důvodů vrátil Tomáš Glazer, a také David Kroc, který na podzim hostoval právě v kádru radnického soupeře,“ prozradil Deníku Milan Dejmek. „Jinak zkoušíme mladé kluky, dorostence, kteří mají šanci ukázat se. Uvidíme, jak se toho chopí a jak k tomu přistoupí,“ doplnil trenér.

Přes ještě necelé dva měsíce trvající zimní přípravu chce zapracovat především na všeobecném zrychlení hry. „Potřebujeme zapracovat a už pracujeme na agresivitě a přistupování hráčů k soupeři, protože na podzim to bylo mnohdy pomalé až statické. A také na rychlejším přechodu do útočné fáze. V tomto ohledu nám to také haprovalo,“ tvrdí Dejmek.

 
Aktuální články
Zlepšený výkon v druhé půli na body nestačil

Pouhopouhá jedna branka rozhodla o tom, že si 3 body odvezl domů celek z jižních Čech. Tu se Soběslavi podařilo vsítit ve 42. minutě, když...

 
Vysoká prohra v derby

Rokycany dlouho vedly celkovou tabulku Divize A, ale po pár zaváháních se ocitly na třetí pozici bod za vedoucím duem z Lomu a Katovic. Jistě...

 
Cenný bod v deseti

Vyrovnaný zápas dvou týmů z horních pater tabulky, jehož vítěz se mohl vyšvihnout do prozatímního čela soutěže, rozhodly nakonec...

 
V malém derby Rokycany neuspěly
 
Rokycany podruhé za sebou remizovaly
 
Bodové hody pokračují
 
Rokycany na vítězné vlně
 
Rokycany pokračují v bodových hodech
 
Utkání s Aritmou Praha bylo přeloženo na 28.9.
 
Rokycanští vyloupili Klatovy
 
Utkání
Muži A | sobota 05.11.2022, 14:00
14. kolo
0:1
Rokycany - Soběslav
 
Muži B | sobota 11.06.2022, 10:30
TJ Slavoj Žihle - FC Rokycany
0:3 (KONTUMACE)
 
Dorost U19 | sobota 10.09.2022, 10:00
6. kolo
2:0
Rokycany - Senco
 
Dorost U17 | neděle 22.05.2022, 12:15
26. kolo
Baník Sokolov - Rokycany
 
Žáci U15 | sobota 21.05.2022, 10:00
18. kolo
1:5
Rokycany - ABC Braník
 
Žáci U14 | sobota 21.05.2022, 12:00
18. kolo
0:2
Rokycany - ABC Braník
 
 
© eSports s.r.o. & FC Rokycany - kontakt: jana.moulisova@denik.cz RSS