Rosso Steel

Náhodný hráč

Marek Špiroch

FC Rokycany - SKP Okula Nýrsko 7:0 (1:0)

Branky: 13. J. Procházka , 53. J. Procházka , 60. M. Spěváček (p.) , 68. P. Papáček , 71. P. Aubrecht , 85. M. Spěváček , 90. D. Kroc

ŽK: 32. Z. Milota , 44. M. Ineman , 82. J. Procházka , 86. K. Vileta

Sestava: J. Jevčák - P. Papáček, M. Spěváček, L. Aubrecht, J. Klír - Z. Milota (66. J. Šafář), M. Ineman (63. D. Kroc), M. Debellis (73. K. Vileta), J. Hereit, P. Aubrecht (80. M. Kužma) - J. Procházka

Hodnocení zápasu: ,,Od začátku zápasu jsme soupeře zatlačili a snažili se ho k ničemu nepustit. Napadali jsme už na soupeřově polovině a nedávali jim prostor a vznikaly tak jejich chyby a pro nás nadějné standardní situace. Převážnou většinu poločasu jsme měli hru pod kontrolou a vytvářeli jsme si několik slibných akcí, kterým ale chybělo přesnější zakončení. Soupeř se dostával na naši polovinu převážně v breakových situacích, které byli důsledkem našich zbytečných chyb nebo hůře zahraných standardních situací. Do vedení jsme se dostali po chybě soupeře a pohotovému zakončení Prochyho.
Do druhého poločasu jsme vstoupili o něco lépe než do začátku utkání. Více jsme se pohybovali, hráli rychle s míčem a bylo to znát o několik minut později, kdy Honza Procházka svým 2 gólem zvýšil na 2:0. Myslím, že tahle branka soupeře zlomila a poté už se hrálo pouze na jednu bránu. Přidali jsme dalších 5 gólů a soupeře jsme deklasovali 7:0. Výsledek vypadá jednoznačně, ale minimálně v prvním poločase to tak rozhodně nevypadalo. Z utkání si odnášíme velmi důležité 3 body a také jsme rádi, že jsme dokázali plnit pokyny trenéra a vstřelit nadstandardní počet branek.´´ Zdeněk Milota (střední záložník FC Rokycany)