Náhodný hráč

Michal Veselý

Starší žáci FC Rokycany

Starší žáci úspěšně zakončili sezonu 2016/2017

V sobotu vyrazil B tým do Nýřan k přímému souboji o první místo v Krajské soutěži žáků. Po výborném vstupu do utkání vedli naši hráči 2:0 a zdálo se že je rozhodnuto, ale domácí se vzchopili a do šaten se šlo za stavu 4:2 pro Nýřany. Kluci nastoupili aktivně do druhé půle, srovnali na 4:4 a i přes další šance nedokázali vstřelit rozhodující gol. O vítězi celé soutěže rozhodly pokutové kopy, v kterých byli naši hráči úspěšnější

V neděli čekal poslední zápas také A tým, který zatím neztratil v celé sezoně ani bod. Soupeřem našim hráčům bylo Nýrsko, které rozhodně nechtělo nechat body v Rokycanech zadarmo. Hned ve 3. minutě skoroval Radošovský, na další goly se čekalo až do druhého poločasu, kdy kluci přidali další 3 branky a vyhráli 4:0. Ani v posledním zápase A tým neztratil neporazitelnost a po 28 zápasech v Krajském přeboru má na kontě plný počet 84 bodů.

Šanci na konečné vítězství v Krajském přeboru mají také naši mladší žáci, kteří hrají svůj poslední zápas v neděli proti Košutce Plzeň.