Náhodný hráč

Marek Špiroch

22. kolo Divize A

FC Rokycany - FK Slavoj Český Krumlov 3:2 (2:1)

Branky: 1. T. Cibula , 41. M. Černý , 71. J. Končal - 32. J. Carda , 69. V. Novák

Sestava FC Rokycany: J. Vild - T. Cibula, J. Končal (87. J. Ječmen), P. Grambal, K. Vileta (78. V. Kopečný ), M. Trojanec (83. J. Kořínek), J. Procházka, L. Aubrecht, M. Černý, J. Hereit J. Vaščák

Hodnocení trenérem Robertem Vágnerem: „Do zápasu jsme vstoupili velice dobře, když jsme dali v první minutě gól. Myslel jsem si, že nám pomůže, ale bylo to právě naopak. Krumlov hrál, my se akorát bránili a po zásluze vyrovnal, byť po naší chybě. Přesto se nám podařilo dát do poločasu ještě gól. Hosté mě překvapili, jak hráli dobře. Zápas jsme mohli rozhodnout z brejků, bohužel jsem zase dostali gól na 2:2. Opět jsme se nepoložili a za dvě minuty dali vítězný gól. Za bojovnost a nasazení jsme si výhru zasloužili. Vyzdvihl bych stopery a kapitána Honzu Hereita. Stopeři to dnes měli s vysokými útočníky hostů složité a Honza hrál velice dobře, s vysokým nasazením a bojovností. Jsem strašně rád, že ho mám v mužstvu.“