Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rokycany zaskočil houževnatý nováček z Lomu

25.08.2020 | Jana Moulisová

Rokycany – Smutek zavládl v Husových sadech po divizní premiéře. Muži FC podlehli Jihočechům.

FC Rokycany – SK Lom 1:2 (0:2). Netradiční výkop (14.30) fanouškům nevadil a dorazily jich bezmála dvě stovky. Ti domácí zůstali smutní ve 22. minutě. Novák, si počínal v domácí šestnáctce jako zkušený mazák a nováček soutěže vedl. Po půlhodině hry ho napodobil Neužil, jemuž nechali zadáci v šestnáctce příliš prostoru, a bylo to 0:2. Průběh střetnutí byl přitom minimálně vyrovnaný. Jenže borci FC toho moc nevymysleli a dostali lekci z produktivity.
Po změně stran se čekal nápor Rokycan. Jenže hosté ho dokázali takticky utlumit a až v 81. minutě nastřelili domácí tyč. O pět minut později byl gólmanem hostů nedovoleně zastaven pronikající hráč a Debellis snížil. Na vyrovnání bylo pozdě...

Další program FC: škoda ztráty bodů, protože následující zápasy budou nesmírně těžké. V sobotu v Přešticích a v pátek 5. 9. od 18 hodin doma s Katovicemi.(mh)