Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži FC zdolali dorost Viktorie

14.06.2020 | Jana Moulisová

FC Rokycany - FCVP U 19 4:3

Rokycany – Až v pátém zápase Memoriálu Matěje Strejčka si divizní fotbalisté FC vychutnali vítěznou euforii.
FC Rokycany – dorost Viktorie Plzeň 4:3 (1:1). Do areálu v Husových sadech dorazily dvě stovky fanoušků a měly se na co dívat. Domácí se ujali vedení ve dvacáté minutě nádhernou ranou Korandy.
Mladíci ze Štruncových sadů ale o devět minut později kontrovali a brzy po přestávce získali nejtěsnější náskok. Přišli o něj vzápětí, když se prosadil Řezáč. Zajímavá partie s řadou šancí pokračovala a FC zužitkoval dva brejky. Nejprve opět Řezáčem a pak Stejskalem. Až v devadesáté minutě Viktoria kosmeticky výsledek upravila.
Sestava FC Rokycany: Houdek, Ineman, Hereit, Ženíšek, Glazer, Vaščák, Sadílek, Lehký, Řezáč, Černý, Kornada (Denk, Plzák, Lang, Stejskal, Chmelíř, Riedel).
Další pořad: k předposlednímu utkání pojede FC do Domažlic a v pátek 26. června hostí Přeštice. (mah)