Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rozhovor pro Zpravodaj - Tomáš Denk

27.08.2019 | Jana Moulisová

„Ke sportu mě táta vedl odmala. Vyzkoušel jsem všechno možné a nakonec se rozhodl pro fotbal,“ říká nová posila FC, stoper Tomáš Denk.  

Tomáš DENK, ročník 1997, svobodný a momentálně i nezadaný, bezdětný. Na hřišti nastupuje na postu stopera. Tomáš začínal s fotbalem v šesti letech v Sokole Drmoul, v žákovských kategoriích hostoval v Mariánských Lázních a tři roky v Sokolově. V mladším dorostu hrál za FCVP, Senco Doubravku a Sokolov. Studuje Ekonomickou fakultu v Plzni a na bakalářské studium by rád navázal magisterským. Jednou by se rád věnoval oboru, tedy pracoval jako ekonom, případně se věnoval podnikání.
„Tomáši, jak došlo k tomu, že sis vybral jako angažmá FC Rokycany?“ „Přemýšlel jsem, kam jít abych to neměl daleko na tréninky a lákal mě váš postup do divize. V kádru znám Sáďu (Jaroslav Sadílek) a Mártyho (Martin Debellis) a ti mi to tak nějak pomohli dohodnout…“ „Nelituješ?“ „Zatím určitě ne. S trenérem je pohoda, v kabině se pomalu rozkoukávám a vypadá to, že je tu dobrá parta a nechybí legrace.“ „Jak ses dostal k fotbalu?“ „To táta. On je multifunkční sportovec, a tak mě ke sportování vedl odmala. Vyzkoušel jsem kde co, a nakonec zvítězil fotbal.“ „Jaké máš zájmy kromě fotbalu?“ „No, asi normální. Čtu, koukám na filmy i seriály, běhám…“ „A máš nějaký vyhraněný žánr?“ „Na čtení mě hodně baví historické věci, tedy z počátku 20. století a taky psychologické romány. No a v televizi seriály. Přátelé, Jak jsem poznal vaši matku, Teorie velkého třesku, Futurama…“ „A nějaký film, který si viděl opakovaně?“ „Velký Gatsby“. „Tome, jakou posloucháš rád muziku?“ „Hlavně rock a metal – Rammsteiny, Kabát, Divokej Bill, Metallica…“ „Máš nějaké fotbalové vzory?“ „Líbí se mi třeba Gerard Picqet a David Villa, u nás jsem vždycky obdivoval Rosického.“ „Dělal bys někdy rozhodčího, až nebudeš moci aktivně hrát?“ „Myslím, že nikdy. To bych se asi raději věnoval trénování.“ „Teď budu drzá: znáš změny v pravidlech, které platí teď od nové sezóny?“ „Asi bych je dal dohromady…“ (ano, Tomáš zná všechny důležité změny). „Měl jsi někdy nějaký vážnější úraz?“ „Jen v deseti letech, na lyžích. Museli mi operovat koleno. Ve fotbale mám zatím štěstí a nestalo se mi nic vážnějšího“. „A teď z jiného soudku. Jaká by měla být tvoje potenciální slečna?“ „Víc se mi líbí hnědovlásky. Jaká by měla být? Musí mít ráda fotbal, být hodná, komunikativní, se smyslem pro humor. Důležité je, aby nežárlila…“
Tome, díky za rozhovor a ať se ti v Rokycanech líbí!  

 
Aktuální články
Rozhovor pro Zpravodaj - Karel Vileta

„Mým dalším velkým koníčkem je rybaření. Někdy okolo patnácti jsem dokonce zvažoval, jestli se věnovat rybám nebo fotbalu,“ říká...

 
Rozhovor pro Zpravodaj - Marek ŠPIROCH

„Od samého začátku jsem věděl, že chci být v bráně,“ říká Marek Špiroch

 
Rokycanský dorost vybojoval další cenné body. Odnesl to Sokolov

V neděli čeká na dorostence výlet do Prahy na Motorlet, který je v průběžné tabulce na sedmé příčce s 19 body.

 
FC Rokycany vs FK Hořovicko 3:2p - Pozápasový rozhovor s Davidem Lehkým
 
Rokycany vydolovaly dva body a míří na Petřín
 
Rozhovor pro Zpravodaj - Tomáš GLAZER
 
Čím více bodů uděláme na podzim, tím lépe, protože víme, co se děje na jaře na určitých stadionech, říká Dan Houdek
 
Rokycany se vrátily na 3. místo
 
TJ Spartak Soběslav vs FC Rokycany 0:2 (0:1)
 
U19 FC Rokycany vs FC Viktoria Plzeň B 2:1p (1:0)
 
Utkání
Muži A | Sobota 16.11.2019, 10:30
15. kolo
3:1
Jindřichův Hradec - Rokycany
 
Muži B | Sobota 16.11.2019, 14:00
15. kolo
1:0
Bělá nad Radbuzou - Rokycany
 
U19 | Neděle 17.11.2019, 10:00
FC Rokycany - Viktorka Žižkov, z.s.
2:2 (2:0 (PK 1:4))
 
U17 | Neděle 17.11.2019, 12:15
FC Rokycany - Viktorka Žižkov, z.s.
1:14 (0:9)
 
U15 | Sobota 16.11.2019, 10:00
FC Rokycany - TJ Jiskra Domažlice
2:0 (1:0)
 
U13 | Sobota 16.11.2019, 11:45
FC Rokycany - TJ Jiskra Domažlice
1:3 (1:1)
 
 
FC Rokycany - kontakt: david.simon@esports.cz RSS