Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kouče divizních Rokycan potěšila chuť hráčů, zapracovat chce na agresivitě

24.01.2022 | Jana Moulisová

Úspěšně do zimní přípravy na druhou polovinu FORTUNA divize A vstoupili fotbalisté Rokycan, kteří v sobotním okresním derby porazili TJ Sokol Radnice, druhý tým krajského přeboru, jednoznačně 9:0.

Trenéra Milana Dejmka potěšily nejen individuální výkony hráčů jako takové, ale především pak kvalita v zakončení. „Jsem rád, že šance, které jsme si vypracovali, jsme dokázali proměnit, s čímž jsme v minulosti měli opravdu veliké problémy,“ kvitoval zkušený lodivod.

Celkově považuje vítězství 9:0 za zasloužené a odpovídající dění na umělém hřišti. „Bylo vidět, že hráči mají chuť, sílu i rychlost. Na to, že teď dost trénujeme, skoro každý den, únava nebyla příliš znát. Máme sice aktuálně nějaké hráče na marodce, ale soupeř také naskočil nekompletní. Na Radnicích se to ovšem projevilo více. Až na dvě situace jsme je do ničeho nepustili,“ pochvaloval si trenér, jenž v době minulé působil třeba ve Vejprnicích Klatovech či Domažlicích.

Dejmek je navíc velice rád, že tým přes dlouhou přestávku téměř nikdo neopustil. Výjimkou je pouze Petr Ženíšek, který je aktuálně ve třetiligovém Králově Dvoře. „Opačným směrem se k nám i z pracovních důvodů vrátil Tomáš Glazer, a také David Kroc, který na podzim hostoval právě v kádru radnického soupeře,“ prozradil Deníku Milan Dejmek. „Jinak zkoušíme mladé kluky, dorostence, kteří mají šanci ukázat se. Uvidíme, jak se toho chopí a jak k tomu přistoupí,“ doplnil trenér.

Přes ještě necelé dva měsíce trvající zimní přípravu chce zapracovat především na všeobecném zrychlení hry. „Potřebujeme zapracovat a už pracujeme na agresivitě a přistupování hráčů k soupeři, protože na podzim to bylo mnohdy pomalé až statické. A také na rychlejším přechodu do útočné fáze. V tomto ohledu nám to také haprovalo,“ tvrdí Dejmek.

 
Aktuální články
Velikonoční nadílku si odvezly Mariánské Lázně z Rokycan už v pátek

Oběma týmům chybělo několik hráčů. Domácím chyběl zraněný Plzák, Janota, Glazer i Rybař, vykartovaný Ženíšek a z rodinných...

 
Rokycany – Klatovy 2:3

Další smolná prohra o jednu branku trápí Rokycanské 

 
Divizní derby vyznělo pro Rokycany

Fotbaloví fanoušci (a bylo jich ke čtyřem stovkám) si nenechali ujít s napětím očekávané derby divizní skupiny A. Slavoj Mýto...

 
Rokycany znovu padly o jedinou branku.
 
Přeštice připustily drama, ale přesto uspěly v Rokycanech.
 
Rokycanské fotbalisty trápil silný vítr, o výhru přišli v posledních vteřinách
 
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ FC ROKYCANY
 
Oslabené Rokycany rozhodly zápas s Chebem až v závěru zápasu
 
Rokycany prohrály na Petříně. Zaslouženě...
 
Rokycany vyhrály na Berounem a jedou...
 
Utkání
Muži A | Pátek 20.05.2022, 18:00
26. kolo
1:1
Rokycany - Petřín
 
Muži B | Sobota 11.06.2022, 10:30
TJ Slavoj Žihle - FC Rokycany
0:3 (KONTUMACE)
 
Dorost U19 | Neděle 22.05.2022, 10:00
26. kolo
7:2
Baník Sokolov - Rokycany
 
Dorost U17 | Neděle 22.05.2022, 12:15
26. kolo
Baník Sokolov - Rokycany
 
Žáci U15 | Sobota 21.05.2022, 10:00
18. kolo
1:5
Rokycany - ABC Braník
 
Žáci U14 | Sobota 21.05.2022, 12:00
18. kolo
0:2
Rokycany - ABC Braník
 
 
FC Rokycany - kontakt: jana.moulisova@denik.cz RSS